HAKKIMIZDA

Uludağ Bilişim, 2002 yılından beri sağlık sektörüne Bilgi Sistemleri tasarlayan, kuran ve yön veren, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten bir yazılım şirketidir.

Kurulduğu günden bu güne sağlık sektörünün istekleri ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden; sonuçlara kendi deneyim ve bilgisini de katarak projeler geliştiren Uludağ Bilişim, teknolojinin yüksek kalitesini taşıyan "Yazılım Ürünleri" ile bir çözüm merkezidir.

Ülkemiz sağlık sisteminin güncel sorunlarının tümüne; kullanılan ileri teknoloji sayesinde ve bu sektörde uzun tecrübelere sahip uzmanlarımız ile kesin çözümler sunulmaktadır. Uzun süren analizler sonrası hastaneler, laboratuvarlar, aile sağlığı merkezleri, il sağlık müdürlüklerinin ve halk sağlığı müdürlüklerinin tüm sorunları tespit edilmiş ve bu sorunlara yazılım uzmanlarımız ile sağlık sistemi çalışanlarının ve bayilerimizin ortaya koyduğu çözüm önerilerinin en makul yönlerinin harmanlanmasıyla çok farklı çözüm yaklaşımları geliştirilmiştir.

Tüm sağlık birimlerinin (Sağlık Bakanlığı, SGK, Hastaneler, Klinikler, Sağlık Müdürlükleri, Aile Sağlığı Merkezleri, Laboratuvarlar, Döner Sermaye Saymanlıkları)  aynı dili konuşan (XML) ve internetin tüm avantajlarını kullanıma sunan yerleşik lokal uygulamaları geliştirilmiştir. Bu uygulamalar sadece Lokal ihtiyaçları olan faturalama, kaçak hasta, entegre hastane birimleri gibi gereksinmelere ihtiyaç vermekle kalmaz, kayıtlı veriden üretilebilen tüm istatistiksel veriyi oluşturur ve yönetimin karar alma mekanizmasının bel kemiği haline gelecek kadar önemli bir rolü üstlenir. Hastaneler günlük sorunlarıyla boğuşmanın çok ötesine gidip, geleceğe yönelik analizler, öngörüler gibi geçmiş verilerin regresyonlarıyla elde edilerek sunulan bilimsel verilerin ışığında kendisini geliştirebilir.

Tüm Sektörler için;

Bir düğün planlamak gerçekten büyülü bir deneyimdir. Planlama sürecini baştan sona sizin için eğlenceli ve stressiz hale getirmek için uzmanlığımızı sunuyoruz. Dekor ilhamından yeminli yardıma kadar her şey için (endavet.com)

Müşteri Memnuniyeti, Etkinlik ve Anket Ölçme Sistemi (Qbuton)

Özel TV sistemleri - Digital Signage (UBULU Show Panel)

Müşteri İlişkileri Yönetimi ile satış öncesinden satış sonrasına kadar tüm süreçleri kolayca yönetin ve işinizi büyütmek için tüm ihtiyaçlara tek bir yerden ulaşın. (Ubulu CRM)

Sağlık Kurum ve Kuruluşları için;

Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi (NBYS AH)

Aile Sağlığı Merkezi Web Portalı (www.asmmiz.com)

OSGB, İşyeri Hekimliği, İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi (NBYS İSG)

Klinik Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi - klinikdr.com(NBYS Klinik)

Ağız ve Diş Sağlığı Bilgi Yönetim Sistemi (NBYS Dente)

Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (NBYS HIMSS)

Yazılımları ile özel çözümler üreterek bilişime olan katkısını devam ettirmektedir.

Uludağ Bilişim'in ticari hedefi ise ülke çapında "Yaptığı Reklamla" değil "Bitirdiği İşlerle" tanınan ve kamu ya da devlete ait kurumsal tüm olası alanlarda ve tüm özel sektöre yenilikçi çözümler üreten bir firma olmaktır.

İstenirse buraya açıklama eklenebilir.

+90 (850) 888-6388

MERKEZ: DOĞANBEY MH. 1. DOĞANBEY SK. BERK İŞHANI SİTESİ NO:1/203 KAT:2 Osmangazi/BURSA

BİZ KİMİZ ?

endavet.com; düğün, davet ve etkinlik düzenlemek isteyen kişilerin tek bir alanda arama yaparak  ihtiyaç duydukları tüm hizmetlere ulaşabildikleri bir platformdur. Düğün salonundan organizasyona, kuaförden fotoğrafçıya düzenleyeceğiniz etkinlik için aradığınız tüm firmaları burada kolaylıkla bulabilir ve dilediğiniz kadar ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. İlham, planlama araçları, uygulamaları ve yerel satıcı rehberimizle düğün yolculuğunuzun her adımında sizlere yardımcı oluyoruz.

Uzman makaleleri, etkileşimli araçları ve diğer çiftlerin çevrimiçi bir topluluğuyla endavet.com, samimi bir tavsiye, benzersiz fikirler ve finans ve bütçeleme, gayrimenkul, seyahat planlaması, ev dekorasyonu, yemek pişirme, eğlence ve ondan geçen çiftler için ilişkiler hakkında basit ipuçları sunar.

İlgi çekici web sitemiz, topluluğumuz, mobil uygulamalarımız, destek ekibimiz, düğün asistanlarımız, sosyal medya platformlarımız sizlere yenilikçi içerikler sunmaya ve kendini geliştirerek portföyüne değer katmaya devam etmektedir.

Hayatınızdaki tüm özel günleri unutulmaz kılmak için en iyi firmaları sizler için bu platformda bir araya getirdik. Birinci sınıf etkinlik hizmetleri ve rezervasyon şirketi olan endavet.com, parti planlayıcılarına ve ev sahiplerine her etkinlik için doğru şirketi bulmaya ve rehberlik etmeye olanak sağlar.

Yapmanız gereken tek şey şehrinizi seçip, ihtiyacınız olan kategorileri belirlemek.

Düğün Salonları, Düğün Mekanları, Kır Düğünü, Oteller, Tarihi Mekanlar, Sosyal Tesisler, Restaurantlar, Kulüpler & Davet Alanları, Tekne Düğünleri, Nikah Salonları, Nikah Sonrası Yemeği, Kına & Bekarlığa Veda Organizasyonları & Mekanları & Aksesuarları, Gelinlikçiler, Düğün Organizatörleri, Düğün Fotoğrafçıları, Abiye ve Nişanlıkçılar, Alternatif Fikirler, Kişiye Özel Tasarım Alyans ve Takı Kuyumcuları, Balayı Otelleri, Catering Hizmetleri, Çiçekçiler, Damatlıkçılar, Dans Kursları, Düğün Davetiyecileri, Kişiye Özel Tasarım Düğün Pastacıları, Düğün Videocuları, Evlendirme Daireleri, Gelin Arabası Rent A Car Firmaları, Gelin Ayakkabısı ve Aksesuarcıları, Kişiye Özel Tasarım Gelin Saçı ve Makyajı Uzmanları, Güzellik Merkezleri, Işık & Ses & Düzenleme, Kişiye Özel Müzikler DJ'ler, Nikah Şekeri ve Hediyelikçiler, Söz ve Nişan Mekanlarına kadar kapsamlı düğün uzmanları rehberimiz, milyonlarca tüketici yorumu, ayrıntılı fiyatlandırma ve bulunabilirlik bilgileri, online alışveriş ve daha fazlasını içerir.

BGYS POLİTİKAMIZ

TS EN ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemin ana teması; ULUDAĞ BİLİŞİM BİLGİSAYAR MEDYA İLET. ELEKT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.'nde Yazılım Hizmetlerinde; insan, alt yapı, yazılım, donanım, müşteri bilgileri, kuruluş bilgileri, üçüncü şahıslara ait bilgiler ve finansal kaynaklar içerisinde bilgi güvenliği yönetiminin sağlandığını göstermek, risk yönetimini güvence altına almak, bilgi güvenliği yönetimi süreç performansını ölçmek ve bilgi güvenliği ile ilgili konularda üçüncü taraflarla olan ilişkilerin düzenlenmesini sağlamaktır.

Bu doğrultuda BGYS Politikamızın amacı;

İçeriden veya dışarıdan, bilerek ya da bilmeyerek meydana gelebilecek her türlü tehdide karşı ULUDAĞ BİLİŞİM BİLGİSAYAR MEDYA İLET. ELEKT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.' nin bilgi varlıklarını korumak, bilgiye erişebilirliği iş prosesleriyle gerektiği şekilde sağlamak, yasal mevzuat gereksinimlerini karşılamak,

Yürütülen tüm faaliyetlerde Bilgi Güvenliği Yönetim Sisteminin üç temel öğesinin sürekliliğini sağlamak.

Gizlilik: Önem taşıyan bilgilere yetkisiz erişimlerin önlenmesi,

Bütünlük: Bilginin doğruluk ve bütünlüğünün sağlandığının gösterilmesi,,

Gizlilik: Yetkisi olanların gerektiği hallerde bilgiye ulaşılabilirliğinin gösterilmesi,

Sadece elektronik ortam da tutulan verilerin değil; yazılı, basılı, sözlü ve benzeri ortam da bulunan tüm verilerin güvenliği ile ilgilenmek.

Bilgi Güvenliği Yönetimi eğitimlerini tüm personele vererek bilinçlendirmeyi sağlamak.

İş süreklilik planları hazırlamak, sürdürmek ve test etmek.

Bilgi Güvenliği konusunda periyodik olarak değerlendirmeler yaparak mevcut riskleri tespit etmek. Değerlendirmeler sonucunda, aksiyon planlarını gözden geçirmek ve takibini yapmak.

Sözleşmelerden doğabilecek her türlü anlaşmazlık ve çıkar çatışmasını engellemek.

Bilgiye erişebilirlik ve bilgi sistemleri için iş gereksinimlerini karşılamaktır.

Bilgi Güvenliğindeki gerçekte var olan veya şüphe uyandıran tüm açıkların, BGYS Ekibine rapor etmek ve BGYS Koordinatörü tarafından soruşturulmasını sağlamak.

SERTİFİKALRIMIZ

treatoffice.com - BTYS TR treatoffice.com - TS ISO IEC 15504 SEVİYE 2 treatoffice.com - Marka Tescil Belgesi treatoffice.com - 27001 treatoffice.com - Qbuton treatoffice.com - BTYS EN treatoffice.com - E-imza

MARKALARIMIZ HAKKINDA ?

Başta Türkiye olmak üzere dünyanın dört bir yanındaki ülkelerde de, endavet.com dünya çapındaki lider marka ailesi arasında. Hayatınızın en büyük dönüm noktalarına doğru ilerlerken topluluklarınıza ilham verir, sizleri bilgilendirir ve yanınızda olur. Evlilik teklifinizden, düğün gününüze, düğününüzden balayı tatiline kadar, sizler için her an ve her adımınızda yanınızdayız.

Ülkenin önde gelen düğün pazarı olan endavet.com, kendilerine özgü bir düğün gerçekleştirmek isteyen çiftler için; ihtiyaç duydukları ürünleri, hizmetleri ve satıcıları kusursuz bir şekilde birbirine bağlar ve eşleştirir.

Düğün, hepsi bir arada düğün planlama kaynağıdır. Dijital düğün planlama ve online alışverişin adresi ve markası olarak kurulan endavet.com, her yıl tamamen kişiselleştirilmiş bir planlama deneyimi ile evlenen milyonlarca çiftin, ilham almaktan, satıcı bulmaktan ve rezervasyon yapmaktan, misafirlerinin deneyimlerini yönetmeye, kayıt yaptırmaya online alışverişlerle hayallerinizdeki evi kurmaya ve daha pek çok şeye olanak vermeye devam ediyor.

Güvenilir marka, birinci sınıf düğün planlama ve online alışveriş merkezi endavet.com, iOS ve Android mobil uygulamalarıyla ve partnerlerimizin ihtiyaçlarına uygun yazılımlarımızla başta Türkiye'deki nişanlı çiftlerin çoğuna ulaşıyor.

endavet.com

Birinci sınıf düğün uygulaması Düğün Planlayıcısı çiftlerin ilham almasına, düzenli kalmasına, yerel satıcılarla iletişim kurmasına ve kendi düğün SMS Davetiyesini, misafir listesi ve oturma planı oluşturmasına yardımcı olur. Konuklarla iletişim kurmak ve istedikleri her şeyi tek bir yerden kayıt etmek için doğru salonu, fotoğrafçıyı, gelinlikçiyi vb. bulma, bu uygulama içerisinde düğünlerini planlayan çiftler için olmazsa olmazlardandır.

Düğünler için muhteşem ilham, uzman planlama tavsiyesi ve aranabilir bir gelinlik ve gelinlik modelleri dizini sağlar. Planlarını uygulamaya koyma zamanı geldiğinde, çiftler yerel satıcı listeleri için en iyi yerel pazar uzmanlarının bildiği rehberliğe bakar.

En çok nişanlı çiftleri planlama sürecinde adım adım ilerleterek, bir mekanın rezervasyonundan son dakika, düğün günü ayrıntılarını sonlandırmaya kadar her konuda ipucu sunar.

Online alışveriş ile, düğün dekorasyon, kırtasiye, hediyeler, ayakkabılar, aksesuarlar, mobilyalar çeyizlikler, bayalı otelleri ve daha fazlası dahil olmak üzere çiftler sunuyoruz.

SATICILAR

Birinci sınıf bir endavet.com listesinden milyonlarca çifte maruz kalın. Özelliklerimiz ve avantajlarımız, işletmelere yönlendirmeler ve rezervasyonlar getirecek, tüketici incelemelerini ve daha fazlasını vurgulayacaktır.
16 Milyon Aylık Kullanıcı,  5 Milyon Yorum,  5 Bin Satıcı,  55 Çalışan, 130 Bayi ve Temsilci ile Düğün planlaması burada başlar.
Çiftlerin, satıcıları ve fikirleri keşfetmelerine ve ideal düğün günlerini oluşturmalarına faydalı olacak çevrimiçi araçlar sağlamalarına yardımcı oluyoruz.

Düğün İşletmelerinin Büyüdüğü Yer

Düğün profesyonellerinin daha çok bilinçli yerel çiftlere ulaşmalarına, daha çok düğün rezervasyonu yaptırmalarına ve işlerinde başarı kazanmalarına yardımcı oluyoruz.
Dünyadaki çiftleri ve satıcıları birbirleriyle buluşmaları için hizmet sağlıyoruz.
200 Milyar dolarlık düğün endüstrisine hizmet veren en büyük ve en güvenilir küresel pazar olan endavet.com, milyonlarca çiftin kişiselleştirilmiş düğün ekibini kendi özel günlerini gerçekleştirmeleri için bulmalarına yardımcı oluyor. Bu dünyanın en büyük online düğün alış veriş merkezi olan endavet.com, çiftler için en son haberleri ve medyada öne çıkan özellikleri sunar.
endavet.com, nişanlı çiftlerin yerel düğün profesyonellerini aramasına, karşılaştırmasına ve rezervasyonuna yardımcı olan ve çiftlerin önemli günlerini verimli bir şekilde planlamaları için gereken araçları sağlayan en büyük ve en güvenilir küresel pazardır.
endavet.com, çiftleri ihtiyaç duydukları tüm yerel düğün profesyonellerine bağlayan lider bir pazardır. Endüstri lideri web siteleri ve uygulamalar, ilham, planlama araçları ve topluluk sayesinde çiftlerin düğünlerini planlamalarını ve adımların her bölümünün tadını çıkarmalarını kolaylaştırıyoruz.
Dünyadaki milyonlarca çift, 5 Bin'den fazla satıcının bulunduğu endavet.com’da arama yapabilir, karşılaştırabilir ve rezervasyon yapabilir. Kapsamlı rehberimiz, mekanlardan fotoğrafçılara, catering hizmeti veren firmalara ve çiçekçilere kadar birçok farklı alanda düğün profesyonelleri için milyonlarca tüketici incelemesine sahiptir.

Kültür ve tecrübe

endavet.com benzersiz bir çalışan deneyimi sunuyor ve ödüllü kültürümüzle gurur duyuyoruz. Bu sektörde en iyi şirketlerden biri olarak, insanlarımıza ve Temel Değerlerimize bağlıyız. Akıllı çalışmaya, sıkı çalışmaya ve eğlenceli çalışmaya inanıyoruz. Merak ediyoruz ve cesuruz. Müşterileri memnun etmeyi ve hızlıca başarılı olmayı seviyoruz. Yüksek özgürlük ve kültürümüze tutkuyla bağlıyız. Çiftlerimize, müşterilerimize ve çalışanlarımıza yenilik getirmeye adanmış endavet.com, kapsayıcı iş yerimizde tanınması için heyecan duyuyor.

Harika İnsanlar Harika Şirketler Yapar

endavet.com, dünya genelinde tahrikli ve tutkulu profesyoneller içindir! Bireysel ve takım başarılarının motive ettiği yüksek performans gösteren kişiler, halkımızın gelişimine bağlılık ve işletmelerin başarısı, çiftler için planlama süreci ve yerel topluluklarımız üzerinde bir etki yaratmaya kendimizi adadık. Büyük insanların büyük şirketler oluşturduğuna ve büyük şirketlerin de büyük insanlar oluşturduğuna kuvvetle inanıyoruz.
Çok çalışabileceğiniz, fark yaratabileceğiniz, kişisel ve profesyonel olarak büyüyebileceğiniz bir işle ilgileniyor musunuz?
endavet.com sizden haber almak istiyor.
Global olarak işimizin sorunsuz bir şekilde yürütülmesine odaklanan Kurumsal ekip, dünya genelinde bütçeleme ve muhasebeden yetenek edinme ve çalışan deneyimine kadar her şeyi gözetir.
Ödüllü pazarlamacılarımız, tüketicilerin katılımını sağlar, müşteri kazanım kampanyaları geliştirir ve dünya genelindeki düğün profesyonelleri için başarı kazanır. B2B ve B2C Pazarlama ekibi sektör lideridir.
Bursa’da en çok rağbet gören Bilişim şirketlerinden biri olan, Uludağ Bilişim Satış ekibinde bir rol oynamaktadır. endavet.com ekibinin yüksek performanslı üyeleri, yerel işletmeler için anlamlı bir başarı sağlıyor. İş sahipleri ve karar vericilerle yakın ilişki kurmada ve hizmete danışmanlık yaklaşımı sağlamada yüksek motivasyonlu ve üstündürler.
endavet.com'un Ürün ve Geliştirme ekipleri; çiftler, misafirleri ve satıcıları için en iyi düğün deneyimini oluşturur. Geliştiriciler, ürün yöneticileri, tasarımcılar ve daha fazlası, yenilikçi çözümler üretme konusunda zorlanır ve uluslararası düğün pazarımızdaki değişimi etkileme fırsatı ile güçlendirilir.

KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE DAİR BİLGİ VE KULLANICI SÖZLEŞMESİ VE ONAY
A- KİŞİSEL VERİLERİN İŞLENMESİNE DAİR BİLGİ VE ONAY
1. Kişisel verilerinizi işlemeksizin size kısmen ya da tamamen reklamasyon tanıtım ve pazarlama hizmeti vermemiz mümkün değildir. Bilgi Sistemleri tasarlayan, kuran ve yön veren, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini yürüten, yazılım alanında faaliyet göstermekte olan ve BURSA Ticaret Sicilinde 70157 no ile kayıtlı; DOĞANBEY MH. 1.DOĞANBEY SK. BERK İŞHANI SİTESİ NO:1 KAT:2 / 203 OSMANGAZİ / BURSA / TÜRKİYE PK: 16010 adresinde mukim, 0888022116800037 MERSİS no’lu, YILDIRIM VD. 888 022 1168 vergi no’lu, ULUDAĞ BİLİŞİM BİLGİSAYAR MEDYA İLET. ELEKT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. (endavet.com) olarak; gerçekleştirmekte olduğumuz evlilik, yeni ev hazırlık ve ev organizasyonu, reklam tanıtım ve pazarlama hizmetleri kapsamında ve bunlarla sınırlı olmak üzere; doğrudan, https://www.endavet.com adlı web sitelerimiz, mobil uygulamamız, çağrı merkezimiz, anlaşmalı ve işbirliği içinde olduğumuz üçüncü kişiler aracılığı ile tarafınıza ait kişisel bilgileri reklam, pazarlama ve tanıtım pazarlama faaliyetlerimizi gerçekleştirebilmek amacıyla işlemekte olduğumuzu tarafınıza bildiririz.
2. Tarafınıza ait kişisel bilgiler, başta kimlik bilgileri (Ad, Soyad) olmak üzere, IP, adres ve telefon bilgileri, e-posta adresi, düğün ve organizasyon tarihleri, ses kaydı gibi sizin belirlenmenizi veya belirlenebilir olmanızı sağlayan her türlü bilgiyi ifade etmektedir.
3. Kişisel verileriniz; Şirketimiz tarafından ya da bizim adımıza teknik, organizasyonel ve operasyonel hizmetler veren güvendiğimiz kuruluşlar tarafından; yurt içinde ya da yurtdışında, Kişisel Verilerin Korunması Kanunu başta olmak üzere; Türk Kanunlarından kaynaklanan sebeplerle ve tarafınızca ya da tarafınız için talep edilen faaliyetlerimiz ile ilgili olarak işlenebilecek veya sizinle iletişim kurmak için toplanabilecek, kaydedilebilecek; talep ettiğiniz hizmet ve faaliyetlerin tamamlayıcısı olan iş ortaklarımız ve reklam verenlere gönderilebilecek, faaliyetlerimizin yürütülmesi veya iyileştirilebilmesi amacı ile sınırlı olarak, yurtiçinde veya yurtdışında hizmet aldığımız üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir. Bu anlamda verileriniz TC sınırları dahilinde veya dışında; kişisel verilerin saklanması konusunda güvenli olan ülkelerde Bulut Platformları üzerinden işlenebilecektir. Kişisel verileriniz; en az 10 yıl boyunca Şirketimizce saklanacaktır.
4. Aynı amaçla, kişisel verileriniz ana şirketimizle ve yurt içi ve yurtdışında faaliyet gösteren ULUDAĞ BİLİŞİM BİLGİSAYAR MEDYA İLET. ELEKT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. şirketleriyle de paylaşılabilecektir. Endavet.com üye ve/veya teklif formunda paylaşmış olduğunuz telefon numarasından ve/veya e-posta adresinizden size ulaşarak endavet.com ürün, hizmet ve servislerini aktarabilir ve/veya reklam verenlerin hizmet kalitesini sorgulayan anketler, çeşitli promosyon ve kampanyalar düzenleyebilir.
5. endavet.com servislerine üye olduğunuzda ve/veya endavet.com'da bulunan tanıtım sayfaları üzerinden reklam verenlerden fiyat teklifi istemek için doldurduğunuz formda kullanacağınız e-mail ve/veya telefon numarası vasıtasıyla kampanya ve özel indirim haberlerini ve endavet.com hizmetlerini anlatan telefon iletileri, e-posta ve/veya SMS alacağınızı kabul etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman bu gönderim listelerinden kolayca çıkabilirsiniz.
6. Kişisel verilerinizin yukarıda belirtilen işlemlere tabi tutulması tamamen hukuka ve dürüstlük kurallarına uygun şekilde, faaliyetlerimizin yürütülmesi kapsamında ve toplandıkları veya işlendikleri amaçla bağlantılı olarak; işlendikleri amaç için gerekli olan makul süre kadar muhafaza edilmek kaydıyla işlenecektir. endavet.com, kişisel bilgilerinizi kesinlikle özel ve gizli tutmayı, hukuka aykırı olarak işlenmesini önlemek ve veri güvenliğini sağlamak için gereken tüm teknik tedbirleri almayı taahhüt etmektedir. Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin gizliliğini korumak amacıyla şirketimiz sistem ve internet altyapısı en güvenilir seviyede tutularak gerekli önlemler alınmıştır. ULUDAĞ BİLİŞİM BİLGİSAYAR MEDYA İLET. ELEKT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin tabi olduğu düzenleyici kurumlar ve/veya yasama, yürütme organ ve mercileri müşteri bilgilerinin açıklanmasını istediğinde, ULUDAĞ BİLİŞİM BİLGİSAYAR MEDYA İLET. ELEKT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. bu bilgileri yalnızca gerekli yetkiler çerçevesinde açıklayacaktır. ULUDAĞ BİLİŞİM BİLGİSAYAR MEDYA İLET. ELEKT. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ., destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlayacaktır.
7. Her zaman endavet.com’a başvurarak kendinizle ilgili aşağıdaki hakları kullanabileceğinizi bildiririz:

i. Kişisel verinizin işlenip işlenmediğini öğrenme,

ii. Kişisel verileriniz işlenmişse buna ilişkin bilgi talep etme,

iii. Kişisel verilerinizin işlenme amacını ve bunların amacına uygun kullanılıp kullanılmadığını öğrenme,

iv. Yurtiçinde veya yurtdışında kişisel verilerinizin aktarıldığı üçüncü kişileri bilme,

v. Kişisel verilerinizin eksik veya yanlış işlenmiş olması halinde bunların düzeltilmesini isteme,

vi. Kişisel Verilerin Korunması Kanunu 7. Maddesinde öngörülen şartlar çerçevesinde kişisel verilerin silinmesini veya yok edilmesini isteme,

vii. Yukarıda ve bir üstünde belirtilen 2 madde uyarınca yapılan işlemlerin, kişisel verilerin aktarıldığı üçüncü kişilere bildirilmesini isteme, hakkına sahipsiniz.

8. Bu amaçlarla şirket web sitemizde https://www.endavet.com/kurumsal/iletisim adresinde yer alan iletişim formunu kullanarak tarafımızla iletişime geçebilirsiniz.
B- KULLANICI SÖZLEŞMESİ
1. endavet.com reklamcılık ve eticaret sektöründe hizmet vermekte olan bir şirket olup sitede yer alan reklamlardaki hizmetlerin sahibi veya sağlayıcısı değildir. Yalnızca firmalar ile gelin-damat adayları arasında ticaret platformu oluşturmaktadır.
2. Tanımlar:
İşbu İnternet Site Kullanım Sözleşmesi (kısaca “sözleşme”) metni içerisinde
i. Kullanıcı; endavet.com’un sağladığı reklamcılık hizmetlerinden faydalanan kişiyi
ii. Reklam veren; Firma Tanıtım Sayfası ve bannerı yayınlanan firmaları ifade etmektedir.
3. Reklam verenlere ait bilgiler: 
Firma tanıtım sayfalarında yer alan bilgiler, fotoğraflar, iletişim ve detay bilgileri tamamen reklam veren firma ve kişilerin sorumluluğundadır. Her reklam veren yapılan reklam anlaşması gereği verdiği bilgilerin doğruluğunu ve orijinalliğini baştan kabul eder.
4. Kayıt Şartları
endavet.com’a kullanıcı olmanız halinde;
i. Kayıt Formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi,
ii. Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz,
endavet.com, bilgilerinizin eksik / yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı / kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu doğrudan bağlamaktadır.
5. Kullanım Koşulları;
i. endavet.com’da sadece siteye üye olan kullanıcılar planlama araçlarından yararlanabilir.
ii. endavet.com site içeriğini dilediği zaman değiştirme, kullanıcılara sağlanan herhangi bir hizmeti değiştirme ya da sona erdirme ve kullanıcılarına sitesi hakkında bilgilendirme ve pazarlama faaliyetleri için e-posta gönderme hakkına sahiptir.
iii. endavet.com içeriğinde bulunan yazılardan kaynak belirtilmeden alıntı yapılamaz. endavet.com konuk yazarları verdikleri bilgilerden sorumludur ve endavet.com yayıncı olarak verilen bilgiyi aynen yayınlamakla yükümlüdür.
iv. endavet.com web sitesini kullanırken doğan fonksiyonel bozukluklardan dolayı endavet.com sorumlu tutulamaz bu kullanıcının kendi riskidir. endavet.com serverlarından ya da kullanıcılarından size virüs bulaşması, bilgisayarınızda hata oluşması da kullanıcıların kullanım riskidir.
v. endavet.com sitede oluşacak hataların düzeltilip düzeltilmeme hakkını elinde tutar. Sitede Kullanılan içerik ve fotoğraflar endavet.com’un izni olmadan alınamaz ve kullanılamaz.
vi. endavet.com fotoğrafları ve içeriği değiştirme hakkını elinde tutar. endavet.com internet sayfasında bulunan fiyatların ve bilgilerin doğru ve tam olmamasından kaynaklanan problemlerden sorumlu değildir.
vii. endavet.com servisleri var olduğu şekilde hizmetinize sunulmaktadır ve hiçbir garantisi ya da sorumluluğu yoktur. Hiçbir sayfanın ya da programın ya da aplikasyonların çalışmamasında Endavet.com sorumlu tutulamaz ve bu konuda sorumluluk beklenemez.
viii. endavet.com servislerine üye olduğunuzda ve/veya endavet.com’da bulunan tanıtım sayfaları üzerinden reklam verenlerden fiyat teklifi istemek için doldurduğunuz formda kullanacağınız e-posta adresi ve/veya telefon numarası vasıtasıyla kampanya ve özel indirim haberlerini ve endavet.com’un hizmetlerini anlatan e-posta ve/veya SMS alacağınızı kabul etmiş olursunuz. İstediğiniz zaman bu gönderim listelerinden çıkabilirsiniz.
ix. Endavet.com Müşteri Hizmetleri, üye ve/veya teklif formunda paylaşmış olduğunuz telefon numarasından size ulaşarak endavet.com servislerini aktarabilir ve/veya reklam verenlerin hizmet kalitesini sorgulayan anketler düzenleyebilir.
x. Kullanıcı, endavet.com web sitesine ve/veya endavet.com’un aplikasyonlarından, kendi adına girilecek tüm bilgilerin doğru olacağını, yanlış, yanıltıcı ve eksik bilgi girmeyeceğini, yetkisi dışında bulunan veya yerine getirme gücü olmayan işlemlere tevessül etmeyeceğini, bu tür teklifler ve kabullerde bulunmayacağını ve yaptığı işlemde dürüst, iyi niyetli ve tedbirli davranacağını, endavet.com’un ve diğer kullanıcıların haklarına riayet edeceğini, sistemi kullanırken, sistemin işleyişini engelleyici veya zorlaştırıcı şekilde davranmayacağını, kabul ve taahhüt eder.
6. Kullanıcı Yorumları;
Kullanıcı yorumlarının yayınlanıp yayınlanmaması hakkındaki inisiyatif endavet.com’a aittir.
7. Bilgilerin Paylaşımı;
Kullanıcı tarafından işbu Sözleşme'ye konu Hizmet'in sağlanabilmesi, bazı bilgilerin endavet.com’a ibrazını zorunlu kılmaktadır. Kullanıcı bu bilgileri Hizmet'ten faydalanmak için kendi özgür iradesi ve onayı ile girdiğini ve bu bilgilerin işbu Sözleşme ile eki Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme Ve Onay Metni'nde belirtilen şekilde Hizmet'in sunulması için ve/veya ilgili bilgiler alınırken belirtilen amaçların gerçekleştirilmesi için gerekli sürelerde kullanılabileceğini, yetkili kişilerin bu bilgilere erişim sağlayabileceğini saklanabileceğini ve mevzuatın izin verdiği sınırlar dahilinde üçüncü kişilere ifşa edilebileceğini kabul eder.
8. Reklam verenlerin Sorumlulukları;
Reklam verenler endavet.com’da yayınlanan bilgilerinin ve sitenin çeşitli yerlerinde tanıtımını yaptıkları ürünlerin, yayınlandıkları mesajların, web sitesinde bulunan bilgilerinin;
i. Sahte, çalıntı olmaması,
ii. Üçüncü bir tarafın hiçbir tescil, teklif vb. haklarının çiğnenmemesi,
iii. Yasalara aykırı olmaması(tüketiciyi koruma, haksız rekabet yasası vb.)
iv. Pornografi veya çıplaklık içermemesi,
v. Hiçbir virüs veya herhangi bir programa zarar verecek bir programlama özelliği içermemesi ilkelerini kabul etmiş sayılır.
9. Kullanıcıların Sorumlulukları;
i. Site'nin güvenliğini tehdit edebilecek, Site'ye ait yazılımların çalışmasını veya diğer kullanıcıların Site ve Hizmet'ten faydalanmasını engelleyebilecek herhangi bir girişimde bulunması,
ii. Site'ye bu sonuçları verecek şekilde orantısız yük bindirmesi; Site'de yayımlanmış ve/veya başkaları tarafından girilmiş bilgilere yetkisiz bir şekilde erişmesi, bu bilgileri kopyalaması, silmesi, değiştirmesi ya da bu yönde denemeler yapması;
iii. Site'nin genel güvenliğini tehdit edecek ve/veya Site, endavet.com ve diğer Kullanıcılar'a zarar verebilecek eylemlerde bulunulması;
iv. Site'nin ve kullanılan yazılımların çalışmasını engelleyecek yazılımların kullanılması, kullanılmaya çalışılması veya her türlü yazılım, donanımın ve sunucuların çalışmasının aksatılması, bozulmasına yol açılması, tersine mühendislik yapılması, saldırılar düzenlenmesi, meşgul edilmesi veya sair surette müdahale edilmesi, endavet.com sunucularına erişim sağlanmaya çalışılması ilkelerini kabul etmiş sayılır.
10. endavet.com’un Sorumluluğu;
i. endavet.com; Firma tanıtım sayfalarında yer alan “Bilgi İstek Formları” nı otomatik olarak reklam veren firmanın aktif e-posta adreslerine ve firma yönetim panellerine yönlendirmekle yükümlüdür.
ii. Sitedeki taleplerin doğruluğundan, sitede satıldığı-kiralandığı duyurulan malların/hizmetlerin kalitesinden, güvenliğinden, yapılan ticari anlaşmada tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesinden sorumlu değildir. Kullanıcılar ile reklam veren arasındaki alışveriş ve her türlü sözleşmeden endavet.com sorumlu değildir.
iii. endavet.com, Kullanıcı'nın ve/veya Reklam veren’nin Site üzerinde gerçekleştirdiği faaliyetler ve/veya işbu Sözleşme ve yasaya aykırı eylemleri neticesinde üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan doğrudan ve/veya dolaylı olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Üçüncü kişilerden bu kapsamda gelecek her türlü talep ile Kullanıcı'nın Sözleşme'de belirtilen yükümlülüklerini yerine getirmemesinden kaynaklanan zararlar Kullanıcı ve/veya Reklam veren’e rücu edilecektir.
11. Hizmet Süreçleri;
i. Kullanıcı, Teklif'in oluşturulması için, endavet.com tarafından talep edilen kişisel bilgileri de dahil olmak üzere hizmet kapsamına ilişkin bilgileri tam, doğru ve güncel bir şekilde endavet.com'a iletecektir.
ii. Kullanıcı'ya uygun Teklif'in sunulması Kullanıcı tarafından verilen bilgilerin tam, doğru ve güncel olmasına bağlı olup; Kullanıcı verdiği bilgilerin eksik, yanlış ve güncel olmaması halinde uygun Teklif'i alamayabileceğini veya herhangi bir Teklif alamayabileceğini bu nedenle doğacak zararlardan hiçbir şekilde endavet.com’un sorumlu olmayacağını kabul eder.
iii. Site'de yer alan bilgiler, işbu Sözleşme ve Site'de yer alan kural ve koşullar; Hizmet'in sunulmasına ilişkin kural ve koşullar olup, hizmet kural ve koşulları ile ilgili olarak sadece bilgilendirici mahiyette değerlendirilecektir.
12. Feragat;
i. endavet.com, işbu sözleşme kapsamında ticari elverişlilik, belli bir amaca veya kullanıma uygunluk veya ihlalin söz konusu olmamasına ilişkin olarak açık veya zımni herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır.
ii. Kullanıcı, internetten kaynaklanan sorunlar bakımından endavet.com’un herhangi bir sorumluluğu bulunmadığını, Site'nin işleyişinin kusurdan ari olmadığını ve zaman zaman teknik aksaklıklar veya erişim engelleriyle karşılaşabileceğini bildiğini kabul ve beyan eder.
iii. Kullanıcı, endavet.com’un site 'ye virüs, solucan (worm) veya başka türlü saldırıların ve izinsiz erişimlerin olmayacağını veya site 'den veya site ‘ye bilgi aktarılmayacağını garanti etmediğini bildiğini kabul etmektedir.
iv. endavet.com, kullanıcının site ‘ye bağlantısı sırasında veya site 'deki içerikler dolayısıyla ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı maddi veya manevi zararlarından ve maruz kalacağı yaptırımlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.
13. Mücbir Sebepler;
Mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, Site işbu Sözleşme ile belirlenen edimlerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa etmeme nedeniyle sorumlu tutulamaz. Mücbir sebep; doğal afet, isyan, savaş, grev, lokavt, telekomünikasyon altyapısından kaynaklanan arızalar, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dâhil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ilgili tarafın makul kontrolü haricinde gerçekleşen olaylar olarak yorumlanacaktır. Mücbir sebep süresince Taraflar'ın edimleri askıya alınır. Mücbir sebebin 1 (bir) aydan uzun sürmesi halinde işbu Sözleşme hakları ifa edilemeyen Tarafça feshedilebilecektir.
14. Yürürlük;
İşbu Sözleşme ve Sözleşme'nin ayrılmaz bir parçası olan Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme Ve Onay Metni ile Site içinde bildirilen tüm koşullar Kullanıcı tarafından Sözleşme'nin okunup kabul edilmesi ile karşılıklı olarak kabul edilerek yürürlüğe girer.
15. Sözleşme'nin Askıya Alınması ve Feshi;
i. Kullanıcı'nın işbu Sözleşme'de yer alan koşullara ve Site'de beyan edilen kural ve şartlara uymaması, Kullanıcı'nın faaliyetlerinin ya da varsa Site'ye dahil ettiği herhangi bir içeriğin hukuki, teknik ve özellikle bilgi güvenliği anlamında risk oluşturması ya da üçüncü kişilerin şahsi ve ticari haklarına halel getirici mahiyette olması halinde endavet.com, Kullanıcı'nın Site'yi kullanımını geçici veya sürekli olarak durdurabilir. endavet.com tarafından yapılan bildirime karşılık söz konusu aykırılığın giderilmemesi halinde ise işbu Sözleşme endavet.com tarafından feshedilebilecek ve verilmiş olan Teklif geri alınabilecektir.
ii. endavet.com, Kullanıcı tarafından önceki bir tarihte satın alınmış olan Hizmet'e ilişkin yükümlülüklerini tamamlamak koşulu ile dilediği zamanda Site üzerinden sunduğu Hizmet'i ve işbu Sözleşme'yi süreli veya süresiz olarak askıya alabilecek, sona erdirebilecektir.
16. Uyuşmazlıkların Çözümü;
Bu Sözleşme ile ilgili olarak çıkabilecek bütün uyuşmazlıklarda öncelikle işbu metinde yer alan hükümler, hüküm bulunmayan konularda ise Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacaktır. Sözleşme'nin uygulanmasından kaynaklanan ihtilafların çözümünde Bursa Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
17. Muhtelif Hükümler;
i. İşbu Sözleşme'nin herhangi bir hükmünün yetkili bir mahkeme veya kurul tarafından geçersiz veya uygulanamaz ilan edilmesi halinde, söz konusu hüküm, Sözleşme'nin amacına yakın geçerli bir hükümle değiştirilecektir.
ii. endavet.com, Site üzerinden kendi kontrolünde olmayan başka web sitelerine bağlantı verebilir. Bu web sitelerinde sunulan hizmetler, ürünler ve bunların içeriği hakkında endavet.com’un herhangi bir taahhüdü ve sorumluluğu bulunmayacaktır.
iii. endavet.com herhangi bir sebep göstermeksizin ve Site'de yayınlamak suretiyle işbu Sözleşme ve eki niteliğindeki Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme Ve Onay Metni ve Site üzerinden yayınladığı sair koşulları dilediği zamanda tek taraflı olarak değiştirme, bunlara ilavede bulunma veya yenileme ve Site'yi yeniden organize etme, Site'nin ve Hizmet'in konu, kapsam ve içeriğini değiştirme, yayını durdurma hakkı saklıdır. endavet.com tarafından Sözleşme, Kişisel Verilerin İşlenmesine Dair Bilgilendirme Ve Onay Metni ve sair koşullar üzerinde yapılan değişiklikler Site'de yayınlandığı tarihte yürürlüğe girecek olup, Site'nin kullanılması ile Kullanıcı güncel koşulları kabul etmiş sayılır. Söz konusu dokümanların düzenli bir şekilde takip edilmesinden Kullanıcı bizzat sorumlu olacaktır.
18. Şartların kabulü;
Yukarıda belirtilen bilgilendirmeyi okuyarak, bu dokümanın onaylanmasıyla Kullanıcı Sözleşmesine, kişisel verilerinizin Şirketimiz tarafından işlenmesine, yukarıda belirtilen kurumlarla paylaşılmasına ve bu kurumlar tarafından işlenmesine onay vermiş sayılmaktasınız.
Güncelleme Tarihi: 07/05/2015

 

Uludağ Bilişim - Lisans Satışı Sözleşmesi

Satıcı Firma : Uludağ Bilişim Bilgisayar Medya İletişim ve Elektronik Sanayi Ticaret Limited Şirketi. Bundan sonra kısaca SATICI olarak adlandırılacaktır.
Satıcı Firmanın Web Sitesi : www.uludagbilisim.com. Bundan sonra kısaca WEB SİTESİ olarak adlandırılacaktır.
Satışa Konu Olan Ürün : www.uludagbilisim.com internet sitesi üzerinden satılan NBYS Aile Hekimliği yazılımı. Bundan sonra kısaca YAZILIM olarak adlandırılacaktır.
Satıcı Firma Adresi : Doğanbey Mh. ve Cd. Berk İşh. No:1 Kat:10 Osmangazi / BURSA
Satıcı Firma Telefonu : (224) 220 4440
Satıcı Firma Faksı : (224) 232 2433
Alıcı : Bu sözleşme hükümleri çerçevesinde www.uludagbilisim.com internet adresinden ürün satın alan gerçek veya tüzel kişi. Bundan sonra kısaca ALICI olarak adlandırılacaktır.

1 - ALICI, WEB SİTESİ'nde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.

2 - SATICI, Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan veri setlerini YAZILIM'na en geç 15 gün içerisinde entegre edeceğini taahhüt eder.

3 - SATICI, ALICI bilgilerini içeren verileri 3. kişilerle paylaşmayacağını taahhüt eder.

4 - YAZILIM'ın kullanmış olduğu veritabanı ALICI'ya aittir.
"TCK MADDE 136. - (1) Kişisel verileri, hukuka aykırı olarak bir başkasına veren, yayan veya ele geçiren kişi, bir yıldan dört yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır." hükmü gereğince SATICI bu verileri, kendine aktarmayacağını ve 3. şahıslarla paylaşmayacağını taahhüt eder.

5 - ALICI, YAZILIM ın kullandığı veritabanındaki verileri 3.şahıslarla paylaşırsa; SATICI bundan sorumlu tutulamaz.

6 - ALICI, YAZILIM'ın kullanıldığı kişisel bilgisayarının genel veri güvenliğini sağlamak ile yükümlüdür. Bu amaçla kullanmakta olduğu işletim sisteminin güncel güvenlik yamalarını yüklemek, güncel antivirus yazılımı kullanmak ve bilgisayarının açılış şifresini 3. şahıslar ile paylaşmamalıdır.

7 - YAZILIM, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8 / 8.1, Microsoft Windows 10, Microsoft Windows Server 2008 SP1/SP2/R2, Microsoft Windows Server 2012 R2 ve Microsoft Windows sürümlerinin NET Framework 4.5 ve sonraki sürümleri olan işletim sistemlerinin 32 bit ve 64 bit sürümleri ile çalışmaktadır. Bu işletim sistemlerinin haricinde YAZILIM'ın çalışmama durumu olabileceğini ALICI kabul eder.

8 - SATICI, YAZILIM'ın farklı bir işletim sisteminde çalışabilir versiyonunu üretir ise alınan lisans bu versiyonu da kapsayacaktır.

9 - SATICI, YAZILIM'ı Aile Hekimliği mevzuatında ve Aile Hekimliği uygulamalarını doğrudan veya dolaylı etkileyebilecek tüm mevzuatlarda (Maliye Bakanlığı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Sağlık Uygulama Tebliği) yapılması muhtemel değişikliklere en geç 15 iş günü içerisinde uygun hale getireceğini taahhüt eder.

10 - SATICI, YAZILIM aracılığı ile oluşan veritabanını sözleşme bitiminde şifresiz olarak teslim edeceğini taahhüt eder.

11 - SATICI, YAZILIM'ına resmi tatil günleri hariç hafta içi 08:30-17:30 saatleri arasında, hafta sonu ise sadece cumartesi günü 09:00-15:00 saatleri arasında hizmet vereceğini taahhüt eder.

12 - ALICI, sözleşmeyi kabul edip YAZILIM'ı kullanmaya başladığında, yeni yayınlanacak olan tüm yenilikleri YAZILIM'dan alabilme yetkisine sahiptir. YAZILIM, otomatik olarak güncelleştirmeleri sözleşme süresince ALICI'nın isteğine bağlı olarak yapacaktır. YAZILIM güncelleştirmeleri sadece internet üzerinden gerçekleştirilecektir.

13 - Hizmet Askıya Alma (Dondurma) Uygulaması ALICI'nın isteğine bağlı olarak 1 (bir) yıl içerisinde en fazla 3 (üç) defa yapılabilir. Takvim yılı değil, 12 (oniki) ay esas alınır. ALICI bir yıl (12 ay) içerisinde tercihe bağlı olarak 1 ay, 2 ay ya da 3 ay olarak toplamda en fazla 3 (üç) ay bu hizmetten faydalanabilir. ALICI sadece (Sağlık raporlu ve "ASM" Aile Sağlığı Merkezi değişikliklerinde) bu hizmetten faydalanabilir. Askı başvurusu alınabilmesi için [email protected] adresine e-posta yolu ile talepte bulunulması gerekir. SATICI, hizmetin başlangıç tarihinden (geçici tesis tarihi) itibaren en az 1 ay sonra askıya alma başvurusunu kabul eder. Hizmeti Askıya Alma süresi zarfında bitiş süresi uzatılabilir / kısaltılabilir. Süre uzatma / kısaltma işlemi toplamda 3 ayı geçmemek kaydıyla maksimum 3 defa gerçekleştirebilir. Askı uzatma işlemi askı süresi dolmadan gerçekleştirilebilir. Askıda geçen süre ay bazlı hesaplanmakta olup kullanılmayan günler için kısıt uygulanmayacaktır. Askıda geçen süre zarfında hizmetler üzerinde işlem yapılamaz (NBYS AH yazılımı çalışmaz, güncellenmez, lisans yenileme yapılmaz ve çağrı merkezinden yardım alınamaz.) İşlem yapılabilmesi için hizmetin öncelikle tekrar aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Hizmetler belirlenen süre sonunda (1, 2, 3 ay) ALICI'nın yeniden başvurmasına gerek kalmadan otomatik açılacaktır.

13 - Hizmet Askıya Alma (Dondurma) Uygulaması ALICI'nın isteğine bağlı olarak 1 (bir) yıl içerisinde en fazla 3 (üç) defa yapılabilir. Takvim yılı değil, 12 (oniki) ay esas alınır. ALICI bir yıl (12 ay) içerisinde tercihe bağlı olarak 1 ay, 2 ay ya da 3 ay olarak toplamda en fazla 3 (üç) ay bu hizmetten faydalanabilir. ALICI sadece (Sağlık raporlu ve "ASM" Aile Sağlığı Merkezi değişikliklerinde) bu hizmetten faydalanabilir. Askı başvurusu alınabilmesi için [email protected] adresine e-posta yolu ile talepte bulunulması gerekir. SATICI, hizmetin başlangıç tarihinden (geçici tesis tarihi) itibaren en az 1 ay sonra askıya alma başvurusunu kabul eder. Hizmeti Askıya Alma süresi zarfında bitiş süresi uzatılabilir / kısaltılabilir. Süre uzatma / kısaltma işlemi toplamda 3 ayı geçmemek kaydıyla maksimum 3 defa gerçekleştirebilir. Askı uzatma işlemi askı süresi dolmadan gerçekleştirilebilir. Askıda geçen süre ay bazlı hesaplanmakta olup kullanılmayan günler için kısıt uygulanmayacaktır. Askıda geçen süre zarfında hizmetler üzerinde işlem yapılamaz (NBYS AH yazılımı çalışmaz, güncellenmez, lisans yenileme yapılmaz ve çağrı merkezinden yardım alınamaz.) İşlem yapılabilmesi için hizmetin öncelikle tekrar aktif hale getirilmesi gerekmektedir. Hizmetler belirlenen süre sonunda (1, 2, 3 ay) ALICI'nın yeniden başvurmasına gerek kalmadan otomatik açılacaktır.

14 - SATICI, YAZILIM'a işleyişini yavaşlatmayacak ve kullanım alanının %5'ini geçmeyecek şekilde reklam yayınlayabilir. SATICI'nın yayınlayacağı reklamlar; tıbbî, siyasî, dinî, toplumun geleneklerine ve ahlâk kurallarına ters düşen ve Sağlık Bakanlığı mevzuatlarına aykırı içerikte olmayacaktır.

15 - ALICI, YAZILIM'ı satın aldığında WEB SİTESİ'nden ücretsiz indirebilecektir. YAZILIM kurulum DVD isteğini; faks, e-posta veya telefon aracılığı ile bildirmesi halinde kayıt formunda belirtilen adrese gönderilecektir. İstek olmaması halinde kurulum DVD'si gönderilmeyecektir. ALICI'nın YAZILIM'ı kurup çalışır hale getirebilmesi için gereken Aktivasyon Kodunu belirtmiş olduğu e-posta adresine otomatik olarak gönderilecektir.

16 - Satın alınan ürünler kutu ürünler olduğunda, genellikle teslim süresi belirtilen süreler içinde gerçekleşebilmekte, fakat lisans ürünlerde bu süre üretici firmalardan kaynaklanan özel hazırlanma sebeplerine göre uzayabilmektedir. Lisans ürünlerinde müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizi arayıp sürekli olarak bilgilendirmektedirler.

17 - Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Resmi tatil günlerinde herhangi bir teslimat yapılmamaktadır.

18 - Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından SATICI garantisi ile size teslim edilecektir.19 - ALICI, YAZILIM'ı WEB SİTESİ'nden temin edebilmektedir. YAZILIM'ın aktivasyon kodunun kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa gönderilmesinden sonra 14 (ondört) gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, e-posta veya telefon ile bildirimde bulunulması gerekmektedir. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya fatura aslının iadesi zorunludur. Eğer ödeme havale ile yapılmış ise bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Eğer kredi kartı ile ödeme yapılmış ise ürün bedeli ALICI'ya 50 gün içinde iade edilir.Hekimin, aile hekimliğinden ayrılması durumunda, aile hekimliğinin sona erdiğini tarafımıza beyan ettiği tarihten sonraki dönemler için tahsil edilen ücretler ALICI ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

20 - İş bu sözleşme 1 (bir) yıllıktır. ALICI sözleşme süresince telefon, e-posta ve uzaktan destek hizmeti satın almış olur. ALICI bu belirtilen desteklerden yararlanabilmesi için gerekli olan çağrı destek telefonlarını ve e-posta adreslerini WEB SİTESİ'nden temin edebilirler.

21 - Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

22 - İşbu sözleşme 22 maddeden oluşup sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.